انیمیشن «پیام راشل کوری 2» در دانشگاه پیام‌نور دهدشت اکران شد

انیمیشن «پیام راشل کوری 2» در دانشگاه پیام‌نور دهدشت اکران شد.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، انیمیشن «پیام راشل کوری 2» امروز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور دهدشت در این دانشگاه اکران شد.

ایمان الهی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دهدشت از استقبال گسترده دانشجویان از این پویانمایی خبر داد و گفت: این پویانمایی که با قدرت خوبی طراحی و اجرا شد، روحیه خودباوری را به بینندگان القا می کند.

وی افزود: دانشجویان پیام نور از این مستند استقبال خوبی انجام دادند که نشان دهنده قدرت تاثیرگذاری این اثر هنری بر مخاطب خاص و عام است و کمک مسئولان ملی را می طلبد تا با افزایش تولید و انتشار آثار هنری از این دست به افزایش روحیه خودباروی در بین جوانان و نوجوانان کشور بپردازند.

پویانمایی پیام راشل کوری روایتگر نبرد احتمالی نیروهای مقاومت علیه رژیم صهیونیستی در زمان آینده است که با تکنیک سه بعدی به تصویر کشیده شده است و در این نبرد، جنگنده‌های نیروی مقاومت جمهوری اسلامی مامور به مهار حمله موشکی اسرائیل می‌شوند که به فتح بیت‌المقدس توسط نیروهای مقاومت منتهی می‌شود.

لازم به ذکر است، انیمیشن «پیام راشل کوری 2» موفق به کسب جایزه بهترین دستاورد فنی از چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار شده است.

2,710 بازدید

اشتراک گذاری
  •     دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

    • نام شما
    • ايميل شما
    • سایت/وبلاگ شما
درحال بار گذاری...