انیمیشن راشل کوری

عظیما: «راشل کوری 2» اولین کار ما در حمله به اسرائیل بود / آنقدر کار فرهنگی می‌کنیم تا شهادت کاممان را شیرین کند.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، فرهاد عظیما عصر روز گذشته در همایش «حماسه استقامت» که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مشهد در دانشگاه پیام نور این شهر در حال برگزاری است، گفت: ما قبلا درک نمی‌کردیم چرا مقام معظم رهبری الفاظ مختلفی در مورد اسرائیل به کار می‌برند؛ اما ما در کامنت‌های اسرائیلی می‌دیدیم که چقدر برای حمله هسته‌ای به ایران مشتاق هستند و ما بسیجیان در مقابل این تهدیدات کار فرهنگی که انجام داده‌ایم ساخت همین انیمیشن بود.

وی افزود: هدف ما از ساخت این انیمیشن زنده کردن دوباره هولوکاست نیست، اما به گفته رهبر معظم انقلاب اگر اسرائیل به ما حمله کند با خاک یکسانشان می‌کنیم.

کارگردان انیمیشن راشل کوری 2 بیان کرد: شبکه های اسرائیلی در مورد پخش این انیمیشن گفته‌اند ایران با ساخت این انیمیشن با توپ پر فرهنگی به پای میز مذاکرات 5+1 وین آماده می‌شود.

عظیما با تاکید بر این مهم که این انیمیشن اولین کار ما در حمله به اسرائیل بود، گفت: ما آنقدر این کار فرهنگی را انجام می‌دهیم که یا عمرمان تمام شود یا شهادت کاممان را شیرین کند.

وی بیان داشت: قطر پیشنهاد جایگزینی چهره مقام معظم رهبری و پرچم جمهوری اسلامی را با چهره پادشاه و پرچم کشورش با بودجه ای زیاد به تیم راشل کوری داد؛ ولی  ما پاسخ دادیم یک لحظه لبخند رهبرمان را با هیچ ثروتی عوض نمی کنیم.

3,986 بازدید

اشتراک گذاری
 •     1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  • نام شما
  • ايميل شما
  • سایت/وبلاگ شما
 • 1
  ناشناس     پنج شنبه 18 دي 1393 16:27

  سلام بسیار کار هوشمندانه ای کردید که پیشنهاد قطر را رد کردید چون میتوانست در جهاتی به شما و کارتان هم از داخل و هم از خارج ضربه بزند.درود بر غیرت و شرفتان باد.

  + 3 - 0
درحال بار گذاری...