جوابیه اول فرها عظیما کارگردان فیلم "نبرد خلیج فارس" در پاسخ به اظهارات تند مهدوی فر به سردار سلیمانی

فرهاد عظیما برنده 14 جایزه کشوری در انیمیشن و کارگردان فیلم سینمایی" نبرد خلیح فارس" در واکنش به نامه محمد مهدی فرخطاب به سردار قاسم سلیمانی جوابیه داد.

جناب آقای مهدوی فر(تخریب چی  دیروز وتخریب گر امروز) سلام علیکم :
سلام علیکم ؛
شنیده ام کسی ازدیاربرجامیان که خودرا همرزم سردار بی بدیل ، قاسم زمان وسلیمان دوران معرفی می کرد نامه ای درمذمت و نکوهش آن سردار نوشته است.
برخود لازم دیدم چندکلمه ای باتوجه به جسارت و توهینهایی که این شخص کم عمق براین قهرمان ملی روا داشته  را در باب تفاوت  بین زمین و آسمان و فرق بین طلا وخاک برای  ایشان صحبت کنم .شایدپندگیرند.افلا یشعرون...
 
جناب آقای مهدوی فر خطاب به حاج قاسم ما،گفته بودید که :

شما به حاکمیت کشور همسایه نوشته‌اید: «در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه‌ی بی‌سابقه‌ای مواجه خواهند شد که اسقاط این رژیم تنها گوشه‌ای از تبعات آن است.»
وگفتیدکه :شما سرباز میهن هستید، هر زمان به صلاحدید مسئولین به هر کجا اعزام بشوید، وظیفه دارید دستورات را اطاعت کنید.
همین و نه بیشتر از این.
 
جناب مهدوی فر به کجا چنین شتابان؟

چه شده که رگ غیرتتان بخاطر بیانیه حاج قاسم زده است بالا! ؟کارتان به  جایی رسیده که امر می کنید که سردار چه کاری بکند یا نکند؟چه شده که یکدفعه رگ غیرت شما بالا زده؟زمانی که تکفیریها نوامیس عراق وسوریه را در بازارها منطقه به بهایی ندک می فروختندشما کجا بودید؟ زمانی که سر دختر بچه سوریه ای را جلوی پدر ومادرش بریدند شما کجا بودیدکه رگ غیرت اصلاح‌طلبتان بالا بزند و بیانیه صادر کند!
صلاح مملکت خویش را خسروان خود دانند. وظیفه سردار دربرقراری امنیت و حفاظت از آرمانهاو ارزشهای اسلامی و دفاع از مظلومان است.
 
حال  ایشان این آرمان یک  روز در جبهه های سوریه وعراق می بیند و یک روز همان صلاح را در دفاع از محرومین  ومظلومین بحرین می بیند!!
 
همان بحرینی که آل خلیفه اش از زندانی کردن وکشتن کودکان چند ماهه اباهی ندارد را می گویم...حالا شما خودت را کجای این پازل تصور کرده ای که چنین مته به خشخاش می گذاری وکاسه داغتر از آش شده ای؟ازکدام قبیله ای ای شیخ؟ طرفدار دلارهای نفتی شیخ نشینان منطقه ای یا طرفدار کوخ نشینانی؟
 
یادتان رفته ؟
 نشان به این نشان ، زمانی که دههاهزارنفراز مردم سوریه وعراق توسط دولتهای تکفیری منطقه قتل وعام می شدند امثال شماها سکوت معنادار اختیارکردید اما تا پای گوشه ای بسیارکوچکی از این جنایات به فرانسه رسید,کارتان به روشن کردن شمع آن هم سر درسفارت حامی تروریستهایعنی فرانسه رسید? آن موقع سرادر به شما خرده گرفت که شمااکنون اینطور برایشان می تازید؟
 
اشاره کردید که سرادر عزیز ماسرباز وطن هست و وظیفه ایشان اطاعت از دستورات است و...بنده میخواهم بگویم اصلا نیازی نیست که شما نظر دهیدکه سردار ما به کجا برودیا نرود
یا اساسا درحدواندازه ای نیستیدکه تشخیص دهید اینج ابهتر است یاآنجا...
 
آنچه راکه مالک اشتررا از چندقدمی خیمه معاویه برگرداندهمین تفکر امیدبه مذاکره بادشمن بود❗️
تفکری که ترکیب خطرناکی از ترس وبی اعتمادی به وعده الهی یاهمان نفاق آشکاربوده..درواقع این سست عنصری هابرای جبهه خودی ازهربمبی قویترومخربتر  است چون دامنه آن نه تنهاحکومت شخصیتی بی مانندی راچون علی (ع)باچالش مواجه کردبلکه نسلهای آینده رادرگمراهی عظیمی فرو برد.
تفکر"اشعریسم"همان عنصری بودکه سست عنصری مانندابوموسی اشعری آن را داشت واتفاقا معاویه هم از این ضعف به خوبی استفاده کرد.نتیجه آن پایین کشیدن ولایت الهی وجلوانداختن ولایت شیطانی وآغازحکومتهای دیکتاتوری بود.تفکری که ابتدادنبال صلح بااستکباربوددنبال امتیاز برد بردگرفتن از شیطان زمان بودوبعدهامنجربه ایجادتفرقه درممالک اسلام و به راه افتادن جوی های خون  تاریخی گردید.اتفاقا در این حالت شیطان هم  وانمود می کردن که دنبال خیرهست.
 
آقای مهدوی فر تفکر"اشعریسم"یاهمان" عنصرتنش زدایی" ازیک سو وتفکر  همراهی با ظالم از سوی دیگر همان چیزهایی بود که از درون حرفهای امروز کتیبه رسوای اصلاح طلبی امثال شما بیرون می آیدمنتها  این تفکر سعی می کندمدرنتر و زیباتر حرف بزند و علمی تر محکوم کند.

4,146 بازدید

اشتراک گذاری
 •     2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  • نام شما
  • ايميل شما
  • سایت/وبلاگ شما
 • 2
  محمد     دوشنبه 7 تير 1395 19:39

  چند روز مانده به اخرین جمعه ماه رمضان روز قدس انیمیشن پیام راشل کوری رو یه بار دیگه به صدا وسیما بدید شاید پخش کردن حالا که رییسش عوض شده یه تیری تو تاریکی دیگه شاید پخش کردن بجنبید تا دیر نشده

  + 10 - 2
 • 1
  [بدون نام]     يك شنبه 6 تير 1395 20:18

  یه تیزر بزارید از فیلم در جواب این پروها

  + 8 - 1
درحال بار گذاری...