جوابیه (شماره 2) ;کارگردان نبردخلیج فارس2در پاسخ نامه شدیدالحن مهدوی فربه سردار سلیمانی

جوابیه (شماره 2) فرهاد عظیمادر پاسخ نامه  شدیدالحن مهدوی فربه سردار سلیمانی

 آقای مهدوی فر(تخریب چی دیروز وخرابکار امروز)گفته بودید که:

مگر وقتی حاکمیت ایران میرحسین موسوی را که میلیون‌ها طرفدار و هوادار داشت، به حصر برد، نظامیان بحرین بیانیه دادند و ایران را تهدید به جنگ و خونریزی کردند؟ معلوم است که چنین نکردند. در هیچ کجای دنیا این‌کار معمول نیست. اسقاط حکومت یک کشور، تخیل واهی است که شما در ذهن خود می‌پرورانید.

واشاره کردید که:مگر جامعه‌ی بین‌الملل مرده باشد که شما بروید نظام یک کشور را با جنگ و خونریزی اسقاط کنید.

لابد نظام بین‌الملل این‌کار شما را تماشا خواهد کرد و از شما و از نهیب شما خواهد ترسید و لابد ما هم در اینجا برای شما سوت و کف خواهیم زد و برای شما درود و آفرین نثار خواهیم کرد؟!!

فعال اصلاح طلب عزیز حالا گوش کنید:

به تاریخ که نمی توان آلزایمر  تزریق کرد.شما درکدام سیاره زندگی می کردید که زمانی که سران فتنه درحصر قرار گرفتندچه جنجال رسانه ای  همین کشورها برعلیه جمهوری اسلامی  به راه انداختند!

زمانی که میرحسین موسوی مردم رابه کودتا علیه نظام تشویق میکرد خیلی ازکشورهایی که الان ،اسپانسرحزب باداصلاح طلبهاهستندازتحرکات او دفاع کردند وجمهوری اسلامی راتهدیدبه حمله ومردم راتشویق به کودتا کردندوتاکنون خوداین کشورهابارهابرای براندازی نظام ایران تلاش عیان وآشکارکردند.

کودتا چیانی  که درفتنه 88به امید گوشه چشمی ازدشمنان این مرز بوم ،علیه عزادارن عاشورا تاختند و بدنهای عزاداران حسینی را زیر سم اسبهای جهل وکینه خود کوفتندراشاید بشود با آل خلیفه وآل سعود مقایسه کرد اما قطعا نمی توان  این جنایتکاران را با انسان مومن وپاکی چون شیخ عیسی  مقایسه کرد.

گمان میکنم که جنابعالی سرخودرا مانندکبک زیربرف کرده اید واز اتفاقات اطراف خود جز به میزان استفاده درجهت منافع ابزاری وحزبی ،چیزدیگری نمی بینید.

میرحسن فتنه گر کجا و شیخ عیسی قاسم کجا !!  درقرآن کریم آمده است که آیا نوروتاریکی باهم برابرهستند? آیا کور وبینا باهم برابرهستند?

سوال اینجاست که کسی که برعلیه نظام اسلامی آشکارمردم را دعوت به کودتا میکندباآن کسی که برعلیه نظام استکباری وسلطنتی ظالم شکنجه گر بیرحمی چون آل خلیفه دبکتاتور سفاک قیام میکندبرابرمی دانید?

نظام سلطنتی که حتی به بچه های چندماهه نیز رحم نمیکندرابا فرمایش جذب حداکثری ودفع حداقلی نظام  اسلامی ایران درفتنه88 برابرمی دانید?

مگر کشف توطئه بمب گذاری درشهرهای مختلف ایران را نشنیده اید?این کارهاتوسط چه کسی وچه کشورهایی انجام می شود!یقینا داعش وتکفیریها از کهکشان دیگری نیامده بودند که اتفاقی ایران رابرای بمب گذاری بمب گذاری انتخاب کنند.یقینا داعش مولودتفکر( سلطنتی سعودی _خلیفه ای )بوده همین رژیمهایی که شماگریبان خودرا امروز برای آنها چاک می دهید,آنهادیروز دستور بمب گذاری در اقصانقاط ایران رادبه اذناب خوددادند....به کجاچنین شتابان?

یا در جایی دیگر گفته بودیدبودیدکه:

 تجربه شیخ نمر ثابت کرد که دخالت افراطیون، در جایی که پای یک مظلوم در میان باشد، دقیقاً به ضرر مظلوم و به نفع ظالم تمام می‌شود.

 مگر حمله‌ی عده‌ای تندرو و نادان به سفارت عربستان، باعث سربلندی عربستان در نزد افکار عمومی جهان و سبب ذلت و محکومیت ایران در نظام بین‌الملل نشد؟ مگر این‌کار نشانه‌ی توحش ما ایرانی‌ها قلمداد نشد؟ مگر این‌کار موجب طلبکار شدن عربستان و باعث تعطیلی حج نشد؟

 

در مورد حمله به سفارت عربستان فرمودید که ظاهرا غیرتی شده اید که چرابه سفارت حمله شد! چه بهتر این بود که 2بار حمله موشکی به سفارت ایران را در که چند ماه پیش توسط رژیم سعودی در یمن انجام گرفت را هم نام می بردید!تجاوز به 2 جوان ایرانی در فرودگاه جده چطور؟قتل وعام 500 نفر از ملت شریف ایران ارزش موضع گیری را داشت یا سفارت عربستان؟ خون  شیخ نشینهای منطقه رنگین تر از خون هم وطن های مااست !؟

درست بعد از اینکه وزیرامور خارجی ایران گفت  ما مشکلاتمان را با سعودیها  به طریقه منطقی حل می کنیم یک موشک به نزدیک سفارت ایران برخوردمی کندو اینگونه بود که سعودیهای ضعیف به گفتمان ظریف جواب منطقی دادند. ایکاش حسن روحانی همان قدر که به قاتلین فرزندان این ملت احترام می گذاشت،مقداری از همین احترام را به منتقدین ومردم خود می گذاشت وایکاش هم امثال مهدی فرها بجای اینکه  به سردار ماخرده بگیرند مقداری به تواضع  گفتمان اصلاحات جلوی دشمن خرده می گرفتند.

قطع روابط دیپلماتیک کشورهای کوچک  حاصل  کدام دیپلماسی ذلت بار تفکر منسوخ شده است؟

 

3,859 بازدید

اشتراک گذاری
 •     4 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  • نام شما
  • ايميل شما
  • سایت/وبلاگ شما
 • 4
  مجید     جمعه 21 مهر 1396 13:13

  باسلام --  نگاهی به تاریخ  نشاندهنده اینست که تمام ادیان الهی  و اسلام صدمه ندید هاند مگر با  کسانی از درون ان قوم وتفکر مشکل کنونی مملکت نیز اینست که باید از تاریخ درس بگیریم که اگر چنین نکنیم چیزی جز حسرت گیرمان نخواهد امد چون حسرتهای تاریخی-- ما را چنان مشغول دشمن خارجی نموده اند که دشمنان داخلی را از یاد  برده ایم مشکل ما اینست که انقلابی ها به گوشه رینگ برده شده اند و  منافقین و واداده ها و مخالفین   با وقاحت طلبکار شدهاند وخود را امام انقلاب میدانند و با داشتن ثروت  وقدرت  مشغول یار گیری  هستند  چنان جهاد گونه این تفکر را در میان مردم پراکندهاند که دیگر قران ناطق را نمی بینند چشمشان به قرانهای سر نیزه دوخته شده ملاک حق برایشان شده  رزمنده سابق -جانباز واداده  --فرزندان اقا یان خسته از مبارزه - کار به جایی رسیده که رای اکثر  مردمان به وزرای ثروتمند  واقا زاده ها و عشاق غرب و هنر مندان غربی و  انقلاب فروشان  و فروشندگان قسطی دمکراسی وازادیست نهایتا  پشت سنگر رو به دشمن نشسته ایم تا زمانی که از پشت سر خنجری در کمرمان بنشیند یادمان نرود که پیام حمله به سپاه  از طرف کاندید ریاست جمهور

  پاسخ مدیر

  سلامت باشیدممنونم

  + -
 • 3
  سجاد     جمعه 20 اسفند 1395 17:45

  :smiely4: سلام خدا قوت. خدا را بارها شکر میکنم که کسانی مثل شما هستند که در ضمینه فرهنگی حرف حضرت آقا را عملی کنند.

  پاسخ مدیر

  درودبرشماتشکر

  + -
 • 2
  محمد     سه شنبه 5 بهمن 1395 21:40

  باید یه رشته روانشناسی مخصوص درمان غرب زدگی تاسیس کنند ، من نمیخوام به کسی توهین کنم ولی اگر به جای اسم خیلی ها مینوشتید ، نفوذی امریکا در ایران ، ادبیاتشون تفاوت چندانی نمیکرد ، به هر حال کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ، ولی کسی که خودشو به خواب زده نه ،

  + -
 • 1
  یه بنده خدا     سه شنبه 8 تير 1395 13:36

  خسته نباشی واقعا!!
  الحق که منطق تو حرفات موج می زد...:smiely19:

  پاسخ مدیر

  ممنون

  + 0 - 1
درحال بار گذاری...