جوابیه (شماره 3)وآخرین بخش ار نامه فرهاد عظیما در حمایت از حاج قاسم سلیمانی وپاسخ به نامه شدیدالحن مهدوی فر

آقای مهدوی فر (تخریب چی دیروز وخرابکار امروز) شنیده ام به سردار سلیمانی گفتید:شما در کشور سوریه از حرم دفاع می‌کنید یا از حکومت بشار اسد؟به چه قیمتی؟ فیش حقوقی شما و دیگر سرداران سپاه چقدر است؟

فیش حقوق سرادر سلیمانی وشهید همدانی  منتشر شد:

  فرمودیدکه درسوریه ازچه چیزی دفاع میکنید!؟اگر سردار نبودو اگر امروز نوامیس شما درامان هستندبخاطر صدقه سر امثال قاسم سلیمانی هاست نه بیانه ای برد- برد شماکه اتفاقا بنی صدر هم ازآنها دم می زد .اگراینگونه واکنش صلابت گونه سردار در مواجه بادشمن نبود الان چه تضمینی بود که نوامیس   شما وهمینطور کشورمان دربازارهای های همین کشورهایی که شما ازآنها میزنید به بهایی 200 یا 100 دلا دلار فروخته نشود؟ آیا خون شما رنگین تر از مردم عراق وسوریه هست؟

کسی که بارهابرای خداوبرای دفاع از حرم آل الله به پیشواز شهادت رفته است جوابی صریحتر وپاسخی روشن تر از این دارد که بگوید: من سرزمینهارا برای شهادت درمی نوردم.

جناب مهدوی فر بنده اتفاقامیگویم سردار ما خیلی از واقعه سوریه وعراق سرمایه عظیمی کسب کرده..البته ثروت او باچشمان" مادی بین اصلاحات" قابل دیدن نیست.این همان ثروت ابدی ولایزالی است که خداوندمتعال در غیب ودرجهانی دیگر به بندگان منتخب خودش اعطا میکند.آن سرمایه رضایت الهی است که بالا تر ازآن چیزی وجود ندارد.

اما ثروتی که در معادلات دنیوی انسانهای مادی گرا می گنجد وآنهارا به شمشیرزن درهم دینار تبدیل می کند سزاوارتراست به فساد هایی که این روزها دامن مدیران اصلاح طلب راگرفته وآنهارا تاخرخره در فساداقتصادی فرو برده است.

فرمودیدفیش حقوق سردار چقدر است!من به شما می گویم خداوندمتعال فیش حقوقی امثال این شهیدزنده را 1500سال پیش منتشرکرده است اگرسری به قرآن بزنیدمی بیندنظیرآیاتی که میفرماید:

" خداوند به مردان و زنان با ایمان باغهایى وعده داده است که از زیر[درختان ] آن نهرها جارى است. در آن جاودانه خواهند بود، و[نیز] سراهایى پاکیزه در بهشتهاى جاودان [به آنان وعده داده است ] و خشنودى خدا بزرگتر است. این است همان کامیابى بزرگ...

البته این همان چیزی هست که تفکر مادی گرایی  جنابعالی  ظاهرا" باآن بیگانه است...افلا یشعرون?به یاد داشته باشید که  گاهی گناه تضعیف کردن جبهه داخلی ازجرم قتل هزاران بیگناهی که توسط تکفیریها انجام شده است ،کمتر نیست حالا کلاه خودتان را قاضی کنیدببنید با این کلام خود کجای پازل دشمن خدا را تکمیل کرده اید.

حالا میفهم که چراسرادرعزیزدرعراق وسوریه بالباس شخصی فرماندهی میکندامابه تهران که می رسدلباس نظامی برتن دارد.شایدپیامش این هست که دشمنان اصلی درلشکرخودی هستند.همان دشمنانی که درلباس خودی درنهروان به روی امام معصوم شمشیرکشیده ومالک راازچندقدمی خیمه معاویه برگرداندندامروز درلباس تزویر ونفاق،می خواهند مالک امروز را رااز چندقدمی های خیمه های فرزندان معاویه برگردانند.هیهات که بگذاریم چنین شود.

یادم هست که گفتید رزمنده دفاع مقدس هستیدوهمرزم  سلیمانی!شما را چه  شده که برای مواجهه با جبهه  حق منت رزمنده بودنتان را به رخ سردار می کشید؟

اگر رزمنده بودید که اجرتان پیش خداست!گفتنش برای چه؟ما اگر منظورتان این است که چون رزمنده اید  و"یار غار"،پس مبرای ازهرگونه خطا واشتباهی هستیدباید خاطرنشان کنم که شمر(لعنت ا...)هم ابتدا سردارسپاه امام علی (ع) جانباز سپاه بود.

عمر سعد هم در جایگاهی دیگر،طلحه وزبیر هم عبرت مخصوص خودشان را داشتنداماچیزی که ازآنها چنین جنایتکارهایی را ساخت عنصری به نام دنیاطلبی بود.آنها هیچکدام به وعده نسیه ای که دنیا به آنها داده بود نرسیدندآخر هم با خفت خواری از دنیا  به سمت جهنم کوچ کردند.

آری حاج قاسم سلیمانی ما را، اخلاصش بالابرده نه دلارهای نفتی شیوخ منطقه!حاج قاسم سلیمانی دردل دلهای مردم جای دارد وحتی دشمنانش هم برای او احترام خاص قائل هستند.آیا  فکر کرده اید که می توانید با برجامهای خود گامهای انقلاب را سست نمایید؟هیهات که بتوانید.

حال اگر شما وامثال شما بخواهندبیشتر از این پای خودشان را از گلیمشان درازتر کنند،وبرای این کشور تعیین تکلیف نمایند،فرزندان همین مملکت از هر قشری،آنچه که از آن می ترسیدید را به شما نشان خواهند داد.

یادآن روزی باشید که جوارح انسان برعلیه او گواهی دهندومنادی ندا دهد:آگاه باشید امروز لعنت خدا برستمکاران است.

ایکاش این دلسوزی که مهدی فر برای کشورهای عربی داشتند،مقداری از همان رابرای نصیحت کردند دولت حاضر داشتند.

ادامه جوابیه:

آقای مهدوی فر آیا تا به حال این آیه خوانده اید؟سوره مبارکه الفتح آیه 29محمّد (ص) فرستاده خداست؛ و کسانی که با او هستند در برابر کفّار سرسخت و شدید، و در میان خود مهربانند؛ پیوسته آنها را در حال رکوع و سجود می‌بینی در حالی که همواره فضل خدا و رضای او را می‌طلبند؛ نشانه آنها در صورتشان از اثر سجده نمایان است؛ 

 در دولت  مورد ارادت شما ما کدام یک از این گفتمان قرآنی رعایت شده است.؟

دولت حاضر با کفارمهربان وبا مومنین سرسخت  می باشد.پیوسته آنهارا درحال امتیاز دادن می بینی درحالی که به دشمن خود تعظیم می کنندنشانه زحمات آنها به صورت لبخند در صورتها وفیش های بانکی شان مشخص است.

آیا امثال مهدوی فرها جرات این به فکرشان رسیده است که از ذره ای سیاه نمایی گرانبهای خود را نسبت به دلواپسین کاسته ومقداربه سمت انتقاد سازنده ازدولت حاضر می پرداختند تا حداقل ایشان هم از آفتاب درخشان  ریس جمهور محترم به اندازه کفاف خود بهره ای می بردند.

ایکش همان زحمتی که حسن روحانی  درتلاش شبانه روزی اش درجمع آوری مجموعه ای بی نظیری از توهینها وتحقیرهاوتهدیدهای ابداعی خود داشته است،مقداری از همان زحمات را برای نثار کردن این مجوعه ارزشمندبه دشمنان این ملت می کرد ،تا حداقل  اولین دولت تک دوره ای در طول انقلاب اسلامی ،با حقارت کمتری از درگاه ملت ایران مرخص می شد.طبیعتا مردم ایران فرق طلا وخاک را بهتز از دشمنان خود می شناسند.

خداوند متعال حافظ ونگهدار غیبی مدافعین حرم وهمه سرداران اسلام است.

5,379 بازدید

گروه انیمیشن فاطمه زهرا(س) نبردخلیج فارس2 منافق نامه سردارسلیمانی حاج قاسم رهبری ولایت انیمشین پویانمایی

اشتراک گذاری
 •     9 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  • نام شما
  • ايميل شما
  • سایت/وبلاگ شما
 • 9
  یک حسینی     پنج شنبه 11 آبان 1396 14:25

  قابل توجه همه :اصلاح   طلبان   خط   مقدم    آمریکا   در    ایران    هستند. من نمیگم، جرج بوش رئیس جمهورآمریکا گفته... سند کتاب جنگ روانی جنگ راهبردی ص 16پایین  صفحه خط آخر. اگر برای حفظ نظام باید خط مقدم آمریکا راازسر راه بردارم وهیچ چاره ای نباشه تاآخرین قطره خونم ایستادگی میکنم.نمی گزارم تا حسین زمان(ع)غایب است،یک تارموازسر مسلم اوکم شود.رهسپارم باولایت تارسد وقت شهادت... یا عالی و بحق علی (ع)عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان:smiely38:

  پاسخ مدیر

  درودبرشماتشکر

  + -
 • 8
  فرهاد     سه شنبه 25 مهر 1396 15:56

  فرهاد جان سلام. همنام هستیم و هم درد. از این دست آدمها کم نیستند و نگران نباش. شب تاسوعا به نیت دوستان دبیرستان که شهید شدند به مسجد محل و محل دیدار دوستان قدیم رفتم. این درد را میفهمم چون این عزیزانی که روزی در کنارمان بودند حال هریک پستی دولتی گرفته و مصلحت اندیش شده اند. کسانی که روزی در دبیرستان به پیراهن دانش آموزان دیگر ایراد میگرفتند و بدگویی سایرین را در انجمن اسلامی کرده و سینه چاک میدادند، یکروز را هم از اهواز و کرمانشاه آن سوتر نرفته بودند و حال نظام را به بی سیاستی متهم میکنند.
  درد یکی دوتا نیست برادر. امثال این آقا را اگر به گذشته اش بنگری جز مردم آزاری در لباس دیانت و عافیت طلبی نخواهی یافت. کم هم نیستند. کسانی که روزگاری مردان در جبهه ها میجنگیدند و اینان در پشت جبهه ها خون مردم را در شیشه و بدبین کردن مردم به نظام را پیش گرفته بودند. حال که دوباره تهدید کشور را هدف گرفته باز هم اینان به بهانه مردم سالاری پیش آمده اند. هنوز هستیم و خواهیم ماند .با یاد امام و شهذا. والسلام

  پاسخ مدیر

  سلامت باشیدممنونم

  + -
 • 7
  علی     جمعه 21 مهر 1396 16:17

  فرهاد جان شیر مادرت حلالت. مولا صاحب الزمان نگهدارت، بإذن‌الله...

  پاسخ مدیر

  زنده باشیدممنونم

  + -
 • 6
  یاسر     پنج شنبه 14 ارديبهشت 1396 09:38

  واقعا جوابیه عالی بود احسنت

  پاسخ مدیر

  زتده باشیدتشکر

  + -
 • 5
  فاطمه     دوشنبه 27 دي 1395 16:02

  با سلام
  درود بر اقای عظیما و دیگر همرزمانشان...این افراد به همراه سردار.عمار های این سرزمینن واقعا بهشون تبریک میگم به این بصیرت و شجاعت که خوب جواب خوارج جامعه رو میده....
  ما دهه هفتادی ها به امید خدا و با تکیه بر ولایت یک روز هم با حرفمون و هم باعملمون با الگوگیری از این بزرگمردان کشورمون رو به قدرت بیشتری میرسونیم....یا علی

  پاسخ مدیر

  درودبرشماتشکر

  + -
 • 4
  قاسم سلیمانی     جمعه 5 شهريور 1395 12:28

  سلام اون روزی شمشیر گذاشتن زیر گلوی امام علی(ع) و بهش گفتن بگو مالک برگرد عمار شهید شده بود که روشنگری کنه... اما امروز می بینیم اینقد عمارها تو کشورمون زیاد هستن که حضورشون قطعا باعث میشه دیگه کسی نتونه به امام جامعه جام زهر بنوشه...و همچنین جلوگیری میکنن از اینکه مالک اشتر زمانشون که نزدیکه خیمه کفر دشمنای اسلام رو نابود کنه بخواد از  جنگ با دشمنی اسلام برگرده.... خیلی خوب توضیح دادید ممنون بابت حرکت عمارگونتون که باید روز به روز بیشتر هم بشه...موفق و پیروز باشید...یا علی مدد

  پاسخ مدیر

  سلام ودرودبزرگوارید

  + -
 • 3
  [بدون نام]     سه شنبه 8 تير 1395 22:44

  این جملت من به فکر تامل انداخت دمتون گرم
  حالا میفهم که چراسرادرعزیزدرعراق وسوریه بالباس شخصی فرماندهی میکندامابه تهران که می رسدلباس نظامی برتن دارد.

  + 19 - 2
 • 2
  محمد     سه شنبه 8 تير 1395 22:42

  احسنت زدی بد تو برجکش 

  پاسخ مدیر

  ممنون

  + 12 - 2
 • 1
  مرتضی مهدوی     سه شنبه 8 تير 1395 17:37

  احسنت
  جواب عالی بود... والعاقبه للمتقین!

  پاسخ مدیر

  ممنونم تشکر

  + 12 - 2
درحال بار گذاری...