گفتگوی فرهاد عظیما با فارس نیوز

فرهاد عظیما کارگردان انیمیشن پیام راشل کوری درگفتگو با فارس نیوز گفت:این انیمیشن باید در روز قدس پخش می شد اما:

«پیام راشل کوری» باید در روز قدس پخش می‌شد ما از هزینه این انیمیشن هم گذشتیم

فرهاد عظیما کارگردان انیمیشن سینمایی «پیام راشل کوری» تاکید کرد: این فیلم را چندین بار در شبکه‌های اسرائیلی تهدید کردند و با وجود درخشش این فیلم در خارج از مرزها در کشور خودمان آنطور که باید و شاید دیده نشد.

فرهاد عظیما کارگردان انیمیشن «پیام راشل کوری» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در پی پخش نشدن این انیمیشن در روز قدس از صدا و سیما، اظهار داشت: ما انیمیشن «پیام راشل کوری» را با توجه به فضای حال حاضر غزه و جنایات رژیم صهیونیستی به صدا و سیما برای پخش ارائه کردیم که این فیلم به عنوان یک کار حداقلی پخش نشد.

وی افزود:‌از آنجا که صدا و سینما بوروکراسی خاصی برای خرید این انیمیشن سینمایی داشت، ما برای اینکه این فیلم در روز قدس پخش شود، از هزینه آن گذشتیم و گفتیم که این فیلم از یکی از کانال‌های سیما پخش آن در روز جهانی قدس بود.

عظیما خاطرنشان کرد: روز گذشته از صدا و سیما تماس گرفتند و گفتند که انیمیشن «پیام راشل کوری» بیشتر از هر چیز قدرت ایران را به نمایش می‌گذارد درصورتی که ما می‌خواهیم مظلومیت فلسطین و مردم غزه را به تصویر بکشیم.

این انیمیشن‌ساز ادامه داد: سال گذشته نیز مشکلاتی برای پخش انیمیشن «پیام راشل کوری» بوجود آمد و گفتند به خاطر برخی مسایل قادر به پخش آن در صدا و سیما نیستیم.

وی تاکید کرد: ما از هزینه خود گذشتیم اما باز هم این کار پخش نشد و به نظرم بهترین زمان برای دیده شدن این انیمیشن، روز جهانی قدس بود.

کارگردان انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» با اشاره به مشکلات بوجود آمده برای پخش انیمیشن «پیام راشل کوری» عنوان کرد: این فیلم را چندین بار در شبکه‌های اسرائیلی تهدید کردند و با وجود درخشش این فیلم در خارج از مرزها در کشور خودمان آنطور که باید شاید دیده نشد.

بنابراین گزارش، انیمیشن پیام راشل کوری توسط گروه انیمیشن فاطمة الزهرا (س) ساخته شده است.

 

2,256 بازدید

اشتراک گذاری
  •     دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

    • نام شما
    • ايميل شما
    • سایت/وبلاگ شما
درحال بار گذاری...