بخش‌هایی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2»+فیلم

بخش‌هایی از انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2»+فیلم

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس به کارگردانی فرهاد عظیما این روزها آخرین مراحل آماده‌سازی خود را طی می‌کند و سینمای ایران سال 94 شاهد اکران این انیمیشن قابل دفاع خواهد بود.

 

به گزارش فاطر نیوز به نقل از فارس انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس2» (تنگه برمودا) اولین انیمیشن رئال (واقع گرایانه) سینمای ایران است که کارگردانی آن را فرهاد عظیما بر عهده دارد و محصول 3 سال کار، گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) در شهر مقدس مشهد است.

اتفاق مهمی که در سینمای ایران که در سال‌های اخیر شاهد آن بودیم ساخت این انیمیشن در شهر مقدس مشهد آن هم توسط یک گروه جوان و ارزشی یک دستاورد عظیم و مهم به حساب می‌آید. این گروه محصولات مهمی را تولید کرده که  به پیام راشل کوری 2 معروفترین محصول این گروه می‌توان اشاره کرد. راشل کوری 2 بازتاب‌های زیادی را به خود به همراه داشته است  که در این میان میتوان به 5 بار واکنش صهیونسیت‌ها به آن را اشاره کرد.


انیمیشن «نبرد خلیج فارس2» تنها انیمیشنی است که جرات ورود به مقوله عظیم جلوهای ویژه در سطح  نزدیک به کارهای جهانی را داشته است. البته این اثر جدای مقوله جلوه های ویژه  و تصاویر جذاب این گروه در زمینه محتوا هم ورود خوبی به جنگ ایران وآمریکا داشته است به گونه ای به جرات می‌توان گفت این انیمیشن به گونه ای خط  ایئولوژی سپاه پاسداران را که برگرفته ازتفکر اسلامی و انقلابی ناب است را در یک جنگ تمام عیارو نابرابر به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد که اگر دشمنان اسلام قصد تعدی به ایران اسلامی را داشته باشند چگونه نیروی ایمان و قدرت سلاح‌های ایرانی کار دشمن را در خلیج فارس و... یکسره می‌کند.


و نکته جالب‌تر اینکه در این انیمیشن که حواشی مانور بزرگ سپاه در خلیج فارس جنوب کشور برگزار می‌شود قسمتی از سلاح‌های جدید رزمایش در این انیمشین به تصویر کشیده شده است.
انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس 2» محصولی از گروه انیمیشن فاطمه زهرا (س) و سازمان هنری  رسانه‌ای اوج است طی برنامه ریزی های صورت گرفته تا چند روز آینده از اولین تیزر این انیمشین رونمایی خواهد شد و سال آینده نیز در روز میلاد خجسته حضرت زهرا (س) در شهرهای مشهد، قم، تهران و چند شهر دیگر به طور کامل رونمایی و اکران خواهد شد

3,796 بازدید

اشتراک گذاری
 •     1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  • نام شما
  • ايميل شما
  • سایت/وبلاگ شما
 • 1
  فرزاد     دوشنبه 28 دي 1394 21:26

  واقعا خسته نباشید و تشکر از زحمات شما

  + 0 - 0
درحال بار گذاری...